72. Sv. Josef s Ježíškem v náručí
Autor: Guido Reni
(1575 Boloňa, Itálie - 1642 Boloňa, Itálie)
následovník, malba z 19.století podle obrazu originálu Guido Reniho, v minulosti restaurováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč