33. Svoz dobytka do JZD
Autor: Bedřich Valdauf
(1899 - 1977)
Vlevo dole pod paspartou očíslováno č. 10. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 48 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč