Dáma v zeleném klobouku

Autor: Michaela Lesařová Roubíčková
(1949 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování č. 94/100. Signováno a datace 1978 je vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: 27 x 22 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč