Nevěsta

Autor: Petr Pištělka
(1887 Švábenice (Vyškov) - 1963 Praha)

Monogram P je čitelný v levém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 09 cm, výška: 10 cm, rámování: 26 x 20 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč