Tygr

Autor: Arnošt Hofbauer
(1869 Praha - 1944 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je tužkou napsáno Tygr, původní lept a na témže místě je grafika signována, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 09 cm, výška: 09 cm, rámování: 24 x 19 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč