Tábořiště

Autor: Anders Jonas Angström
(? - 1874)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 74 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč