80. Muž za oknem
Autor: Ingmar Melker Melkersson
Signováno vpravo dole v malbě, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 73 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč