80. Muž za oknem

Autor: Ingmar Melker Melkersson

Signováno vpravo dole v malbě, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 73 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:46 SELČ

Zbývá: 9d 2h 43m 2s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč