Rozkvetlá zahrada

Autor: Carl Herman Runnström
(1891 - 1980)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 56 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč