69. Kluziště na Vltavě

Autor: Leo (Lev) Haas
(1901 Opava - 1983 Východní Berlín)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 16 cm, výška: 15 cm, rámování: 39 x 29 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč