108. Vodopád
Autor: Olof Dynet
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45 x 36,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč