143. Chalupa u řeky
Autor: Olof Dynet
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 34 x 39 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč