258. Cesta v lese
Autor: Olof Dynet
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 50 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč