Krajina s jezerem a stromy
Autor: Olof Dynet
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 45,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč