58. Zimní krajina
Autor: Olof Dynet
signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč