62. Podzimní krajina
Autor: Olof Dynet
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 48,5 x 56,5 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč