Červánky

Autor: Olof Dynet

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 50 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč