7. Červánky
Autor: Olof Dynet
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 50 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč