Osamělý chodec

Autor: Gunnar Gustafsson
(1904 - 1986)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 40 cm, výška: 34 cm, rámování: mírně pošk. 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2021 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč