156. Ostrov Gotland
Autor: Curt Agaton Viberg
(1908 Stockholm - 1969 Visby)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorské razítko a popisek
Technika: olej na sololitu, datace: 1958
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 45 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč