Pohled do selského stavení

Autor: Axel Hamborn
(1892 - 1987)

Zezadu uveden autor Hamborn, rámováno, přisouzeno autorovi
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 42

Konec dražby: 23.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč