13. Krajina s domem

Autor: Jean Baes
(1848 Brusel - 1914 Ixelles, Belgie)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 32 x 39 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:20 SEČ

Zbývá: 12d 1h 45m 38s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč