82. Krajina s koňským povozem - XL Formát
Autor: Valerio Rotini
(1911)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 99 cm, výška: 69 cm, rámování: 84 x 115 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč