108. Přítelkyně na francouzské pláži

Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)

signováno vpravo dole, vlevo nahoře slepotiskové razítko výrobce papíru, na reversu štítek Topičova salonu, paspartováno, zaskleno a rámováno v dobovém rámu
Technika: akvarel
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 74 x 59 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:47 SELČ

Zbývá: 3d 23h 17m 16s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč