21. Dívka v kožuchu

Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 44 cm, výška: 64 cm, rámování: 72 x 52 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 05.10.2020 20:10 SELČ

Zbývá: 14d 18h 43m 48s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč