Portrét chlapce
Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)
Technika: kresba, datace: 1949
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč