Na Karlově mostě

Autor: Pavel Lisý
(1912 Hostomice (Beroun) - 1990 Praha)

Pravo dole 100/180. Signováno a datováno vlevo dole včetně označení orig. litografie, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1968
Šířka: 23 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 26 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč