Čedičový lom

Autor: Zdeněk Juna
(1897 Hranice (Přerov) - 1975 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 4/15 včetně textu (aut. tisk). Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 26 x 32 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč