Akt zezadu - XL Formát

Autor: Gösta Bohm
(1890 - 1981)

Signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek z roku 1956, katalogové číslo 11. Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 57 cm, výška: 122 cm, rámování: 142 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2021 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč