102. Jarní práce na poli
Autor: Richard Beavis
(1824 Exmouth - 1896 Londýn)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 54 cm, rámování: 63 x 86 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč