42. Láhev
Autor: Oldřich Jelen
(1961 Bělá pod Bezdězem)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1999
Šířka: 49 cm, výška: 65 cm, rámování: 86 x 61 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč