137. Na Podlesí
Autor: Karel Oldřich
(1912 Pardubice - 1990 ?)
signováno vpravo dole, na revesu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu
Šířka: 77 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 87 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč