137. Oběšěnec
Autor: Otakar Mrkvička
(1898 Příbram - 1957 Praha)
Monogramováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: litografie, datace: 1928
Šířka: 10,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 22 x 15,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč