Snaha někdy nestačí

Autor: Otakar Mrkvička
(1898 Příbram - 1957 Praha)

Kresba tuší. Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 11 cm, výška: 23 cm, rámování: 29 x 23 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč