145. Muž

Autor: Otakar Mrkvička
(1898 Příbram - 1957 Praha)

signováno a datováno vpavo dole, číslováno 176/200 vlevo dole. Volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1945
Šířka: 10,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 21 x 15 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč