165. Trh
Autor: Viktor Rolín
(1887 Varšava - 1942 koncentrační tábor Mauthausen)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 16 cm, rámování: 28 x 35 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč