62. Polní cesta
Autor: Viktor Rolín
(1887 Varšava - 1942 koncentrační tábor Mauthausen)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 39 x 45 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč