75. Vřesoviště

Autor: Fritz Mühlen
(1906 - 1981)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 79 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:43 SELČ

Zbývá: 8d 2h 0m 40s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč