Lodě pod západem slunce

Autor: Knut Nils Sixten Haggren
(1926 farnost Taby - 1986 Vällingby)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 X 61

Konec dražby: 04.03.2024 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč