Horská krajina

Autor: Knut Nils Sixten Haggren
(1926 farnost Taby - 1986 Vällingby)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 70 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč