V přístavu

Autor: Jan Filipi
(1898)

Signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 36 x 42 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč