Ticho

Autor: Josef Ulrich
(1857 Roudnice nad Labem (Litoměřice) - 1930 Roudnice nad Labem (Litoměřice))

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 22,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 33 x 25 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč