Krajánek se psem v krajině

Autor: Georg Christoph Gottlieb von Bemmel
(1738 - 1794)

Rentoilováno, přisouzeno autorovi, rámováno, na rámu štítek autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 87 cm, výška: 68 cm, rámování: 84 x 103 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.02.2022 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč