155. Sedící mužský akt - studie
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 2013
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč