194. Studie mužského aktu

Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kresba, materiál: tužka, papír, datace: 2013
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 22 x 31 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 12.07.2022 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč