194. Studie mužského aktu
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kresba, materiál: tužka, papír, datace: 2013
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 22 x 31 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 12.07.2022 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč