197. Studie pohybu
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: fix, materiál: papír, datace: 2013
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 22,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč