199. Sassnittsz, Rujana
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, materiál: papír, tužka, datace: 2013
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč