200. Studijní kresba dívky
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, materiál: papír, tužka, datace: 2012
Šířka: 13,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 31 x 22 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč