56. Glowe, Rujana
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
datováno a signováno na reversu a vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš, materiál: papír, datace: 2013
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 22 x 32 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč