Glowe, Rujana

Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)

datováno a signováno na reversu a vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš, materiál: papír, datace: 2013
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 22 x 32 cm

Konec dražby: 16.03.2023 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč