2. Praní prádla

Autor: Jan Mehl
(1912 Praha - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm, rámování: 76 x 90 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:00 SEČ

Zbývá: 13d 19h 26m 51s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč