2. Praní prádla
Autor: Jan Mehl
(1912 Praha - 1990 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm, rámování: 76 x 90 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč