97. Ležící akt v interiéru

Autor: Jan Mehl
(1912 Praha - 1990 Praha)

signováno vpravo dole a na reverzu, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1940
Šířka: 72 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 72 x 84,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč