43. Interiér
Autor: László Kárpáthy
(? Hungary - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 93 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč